Upravit stránku

OB Klinika je nestátní zdravotnické zařízení a poskytujeme v něm komplexní ambulantní i lůžkovou péči při léčbě a prevenci obezity a s ní spojených metabolických onemocnění.

Zaměřujeme se především na léčbu těch nejzávažnějších forem obezity (morbidní obezita) u pacientů s BMI> 35, resp. 40 a na léčbu s ní onemocnění jako diabetes mellitus II. typu (cukrovka), dyslipidémie, poruchy nosných kloubů aj. Kromě toho se specializujeme také na léčbu dalších chirurgických i interních onemocnění, zejména miniinvazivní laparoskopickou chirurgií a konzervativními postupy. 

Vyznáváme multidisciplinární přístup, protože věříme, že právě tak dosáhneme nejlepších výsledků. Najdete u nás proto celý tým předních českých odborníků z následujících oblastí:

OB klinika

Největší obezitologicko-bariatrické pracoviště v ČR je tu jen pro vás

OB klinika je největším obezitologicko-bariatrickým pracovištěm v ČR. V rámci komplexního přístupu k problematice obezity vám nabízíme celou škálu léčebných postupů – čistě konzervativní, interně obezitologické (zaměřené na behaviorálně-dietologickou a pohybovou složku), kombinované s farmakoterapií a také nejmodernější metody bariatrické a metabolické chirurgie.

Péče ve vysokém evropském standardu

V OB Klinice disponujeme dvěma nadstandardně vybavenými operačními sály, jednotkou intenzivní péče a moderním lůžkovým zařízením. Pracuje u nás více než 50 špičkových lékařských odborníků.

S několika stovkami bariatrických výkonů ročně jsme největším pracovištěm svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední a východní Evropy.

OB klinika Na Krejcárku v Praze

Špičkovou úroveň stvrzují i naše certifikáty

  • Jsme akreditováni Evropskou komisí pro chirurgickou léčbu obezity a držitelem certifikace „European Center for Excellence for Multidisciplinary Treatment of Obesity“.
  • Máme certifikát pro standardy kvality ISO 9001 společností TÜF SÜD, Německo.
  • Spolupracujeme na řadě prestižních mezinárodních studií a grantů, z nichž některé jsou zcela výjimečné inovativními postupy léčby obezity a metabolických onemocnění. 
  • Jsme součástí skupiny Progress Medical.
  • Jsme mezinárodním výukovým centrem společnosti Johnson & Johnson.
certifikáty zdravotnického zařízení

Pacienti vždy na prvním místě

Snažíme se vždy o vstřícný přístup a komfort pacientů. Pokud tedy hledáte moderní pracoviště, kde budete ve středu našeho zájmu, a přitom kde je veškerá péče plně hrazena ze zdravotního pojištění, pak jste v OB Klinice na správném místě.

Zveme vás na návštěvu

Více o nás