Upravit stránku

OB Klinika je nestátní zdravotnické zařízení se špičkovým přístrojovým vybavením, zaměřené na aplikaci moderních metod výzkumu a léčby různých onemocnění.

Máme zájem o talentované a motivované zaměstnance. Prosazujeme spolehlivost, serióznost a odpovědnost. Naším cílem je dlouhodobá spolupráce se zaměstnanci, kteří chtějí získávat nové dovednosti, rozvíjet dosud nabyté znalosti a pracovat týmově.

Podporujeme vzdělávání a rozvoj našich zaměstnanců a jejich zapojení do vědecké práce. Firemní kultura OB Kliniky se vyznačuje profesionálním přístupem k pacientům, flexibilitou a přátelskou atmosférou. Našim zaměstnancům umožňujeme profesní růst a dáváme jim příležitost plně rozvinout vlastní potenciál.

OB Klinika řeší řadu výzkumných grantů a spolupracuje na studiích s renomovanými zahraničními pracovišti. Spolupracuje na významných výzkumných úkolech v oblasti obezity. 

RECEPČNÍ 

 • Kvalifikační předpoklady – středoškolské vzdělání.
 • Jiné požadavky - samostatnost, výborné komunikační schopnosti, aktivní a osobní přístup, spolehlivost, časovou flexibilitu, anglický jazyk podmínkou, německý jazyk výhodou.
 • Co nabízíme - práci v zajímavém medicínském oboru, příjemné pracovní prostředí, pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování, volný vstup do fitness centra v budově kliniky, měsíční proplácení přesčasů, roční odměny, bonusový program pro zaměstnance a rodinu na využití zdravotních služeb.
 • Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Zájemci zašlete svůj životopis na adresu ivana.peskova@obklinika.cz, budeme vás kontaktovat. Případné dotazy rádi zodpovíme na uvedeném e-mailu, nebo na čísle 255 725 100.


VŠEOBECNÁ SESTRA/INSTRUMENTÁŘ PRO OPERAČNÍ SÁLY

 • Kvalifikační předpoklady – SZŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru všeobecná sestra, specializace v oboru perioperační péče výhodou. 
 • Jiné požadavky - zodpovědný přístup, schopnost samostatného rozhodování, schopnost týmové práce, spolehlivost.
 • Co nabízíme - práci v malém kolektivu v příjemném prostředí moderního specializovaného zdravotnického zařízení, jednosměnný provoz PO-PÁ, měsíční proplácení přesčasů, roční odměny, zázemí stabilní společnosti, motivující platové ohodnocení dle dosažené praxe, zvýhodněné stravování v restauraci, stravenky, bonusový program pro zaměstnance a rodinu na využití plastické chirurgie a ostatních zdravotních služeb (očkování), vstup do fitness zdarma.
 • Nástup možný ihned.

Zájemci zašlete svůj životopis na adresu ivana.peskova@obklinika.cz, budeme vás kontaktovat. Případné dotazy rádi zodpovíme na uvedeném e-mailu, nebo na čísle 255 725 100.


INTERNISTA A CHIRURG

 • Co nabízíme - práci v moderním superspecializovaném zdravotnickém zařízení, zázemí stabilní společnosti, motivující platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, flexibilitu při dohodě o výši úvazku, zvýhodněné stravování v restauraci, bonusový program pro zaměstnance a rodinu na využití plastické chirurgie a ostatních zdravotních služeb (očkování), vstup do fitness zdarma, stravenky.
 • Vhodné i pro důchodce.
 • Práce na plný nebo částečný úvazek.

Své životopisy prosím posílejte na ivana.peskova@obklinika.cz