Recepce: pondělí - pátek 07:00 - 17:00 |  objednání: 255 725 111 |  bezplatná linka: 800 888 974


Nutriční terapeuti

PhDr. Karolina Hlavatá

PhDr. Karolina Hlavatá

Vystudovala bakalářský obor Veřejné zdravotnictví na následně magisterský obor Specializace ve zdravotnictví - Výživa člověka. Titul PhDr. získala na Masarykově univerzitě v Brně, v oboru Výchova ke zdraví. Specializuje se na prevenci a léčbu obezity, spolupracuje na řadě projektů na podporu zdraví.

Od roku 2003 pracuje jako dietolog v Endokrinologickém ústavu v Praze. Zároveň se věnuje postgraduálnímu studiu v oboru Fyziologie a patofyziologie člověka. Publikuje v domácích

 

MUDr. Hana Mojžíšová

Vystudovala Fakultu dětského lékařství UK v Praze a v roce 1991 atestovala v oboru interního lékařství.

Po promoci pracovala jako sekundární lékařka v Nemocnici Na Slupi v Praze a poté do roku 1992 v Ústavu hematologie a krevní transfuze. V roce 1993 získala Osvědčení k výkonu soukromé praxe ve specializačním oboru interního lékařství. Během mateřské dovolené pracovala v letech 1993-1996 jako ambulantní lékařka v Institutu Rhodon, české pobočce francouzské firmy Boiron.

Od roku 1997 se věnuje jako nezávislá konzultantka poradenství v oblasti osobního rozvoje, zdravého životního stylu a výživy, spolupracuje se zdravotnickými zařízeními a zařízeními sociální péče. Svou odbornost si stále rozšiřuje na odborných seminářích a konferencích, zajímá se o moderní výživové trendy a novinky v oblasti zdravé výživy a zdravého životního stylu. Od roku 2013 spolupráce s OB klinikou jako interní lékař a nutriční specialista.

Je členkou České obezitologické společnosti, Společnosti pro výživu a členkou Aliance výživových poradců ČR.Buďte pravidelně informování

Nechte si zasílat novinky z oblasti obezitologie.

Buďte pravidelně informování

PROGRESS MEDICAL      Logo KPZ

© 2018, OB KLINIKA a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑